Onze club bestaat op dit moment uit 200 leden, waarvan de leeftijden variĆ«ren van 7 tot 75 jaar. Wij hechten veel waarden aan respect en saamhorigheid binnen onze leden groep, iedereen moet zicht gewaardeerd voelen. Alle 200 de leden hebben dezelfde passie, namelijk de rc hobby uitoefenen. Door clubactiviteiten te plannen verhogen wij de saamhorigheid en het respect tot elkaar, dit maakt ons een top team. Samen met onze leden rijden wij op ons circuit en crawlerbaan.

Kom jij ons team versterken en wil je lid worden van onze vereniging? Klik hier. Wil je een keer kennis met ons komen maken dan kun je ons altijd mailen, dit kan via ons e-mail adres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


(Oprichters Speedway-Tilburg op 4 augustus 2011)